Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Як кременчужани доторкнулися до демократії

Як кременчужани доторкнулися до демократії
Мешканців нашого міста вуличною виставкою не здивуєш. 24 серпня їх дивувала тематика фотовиставки «На перехресті демократизації» - активна участь молоді в громадському житті. В святковий день 21-річчя Незалежності України кожен кременчужанин міг урізноманітнити своє дозвілля. Окрім купування хот-догів та повітряних кульок можна було переглянути роботи фотографів-аматорів у сквері Жовтневому. Світлини, що в креативний спосіб були розвішані на ниточках між дерев, презентували бачення демократичних цінностей молоддю з Вірменії, Естонії, Латвії, Росії, Чехії та України. img_2111.jpg (179 Kb) Доповнили виставку світлини, зроблені під час Кременчуцької літньої екологічної школи-2012. За час тривання школи молоді люди з різних куточків України провели екологічний квест в парку «Придніпровський» та спільно з художником розмалювали один з кременчуцьких тролейбусів у стилі еко-арт. Також учасниками були проведені екологічні просвітницькі заняття, кіноперегляди, майстер-класи в своїх містах. Вищезазначеними акціями молодь хотіла виразити свою активну позицію щодо захисту екології та привернути увагу інших до екологічних проблем. Світлини ілюструють ці події.
img_2093.jpg (225.88 Kb)
День Незалежності був обраний організаторами для презентації виставки тому, що незалежність та демократія мають прямий зв’язок (принаймні, так мало б бути). Виставка вже була презентована в м. Угале та м. Вентспілс (Латвія), а у вересні очікується презентація її в Єревані (Вірменія), Петрозаводську (Росія), Трінці (Чехія), Таллінні (Естонія) та Дніпродзержинську (Україна).
Тож поки організатори займалися приклеюванням неслухняних світлин до паспарту, мешканці міста насолоджувалися унікальним інтелектуальним продуктом. Сподіваємося, було «смачно» 
***
Метою фотовиставки є візуалізація результатів молодіжного обміну «On the crossroad of democratization», що відбувся в липні цього року в Латвії. Проект відбувається за підтримки програми Європейської комісії «Молодь в дії».
Організатором фотовиставки є Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб». Контакт – 0501449467 Альона.
Розділ: Новини Переглядів: 603 | Розміщено: 25 серпня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :