Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » В Кременчуці відбувся семінар для Мережі ЦЄІУ

В Кременчуці відбувся семінар для Мережі ЦЄІУ
Вже не вперше представники Мережі центрів європейської інформації та партнерських організацій зібралися в Кременчуці. Їм випала можливість ознайомитися з досвідом реалізації проекту освітньо-туристичного характеру «Кроками світових геніїв» - унікальний туристичний маршрут Кременчуком». Цього року Кременчук зустрічав колег 2-3го червня. З часу останньої зустрічі в Кременчуці минув рік, й представники центрів не зволікли можливістю обговорити життя центрів в своїх містах, День Європи, що минув, та подальші плани на майбутнє.img_9947_1.jpg (2.54 Kb) Громадським діячам з різних куточків України були презентовані продукти проекту у вигляді туристичного буклету, настільної гри та екскурсії містом, а також технології їх напрацювань.
Учасники семінару були вражені екскурсією й тим, що, виявляється, можна 2 години розповідати цікавинки про не вражаючий архітектурою Кременчук. Під час прогулянки містом вони дізналися про видатних кременчуцьких лікарів (Богаєвського, Зубковського, Дімару), художників (Мане-Каца, Литовченка, Блох, Боровиковського), композиторів (Колачевського, Тьомкіна, Березовського, Сарті), учених (Вернадського, Докучаєва), викладачів (Сухомлинського, Макаренка), паркобудівника Гульда, першу жінку-юриста Флейшиць, легенди про козака Кремня, полководця Суворова та міського голову Андрія Ізюмова, який заради кохання вивів нову благородну породу голубів.
***
Метою проекту «Кроками світових геніїв» - унікальний туристичний маршрут Кременчуком», що здійснюється Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння формуванню іміджу Кременчука, як міста європейських коренів, через залучення громадськості до ознайомлення з культурною та історичною спадщиною, пов’язаною з життям та діяльністю особистостей, відомих в Україні та Європі, шляхом розробки нового унікального туристичного маршруту у вигляді настільної гри «Кроками світових геніїв» та туристичного буклету.
Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив.
Детальніше про програму: www.irf..ua
Громадське об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» створено у грудні 2008 року. Метою діяльності організації є поширення знань про Європу та пропагування загальноєвропейських демократичних цінностей у молоді через; ознайомлення з культурою та мовою людей в інших країнах, обмін досвідом; інформування про інтеграційні процеси в Європі, виховання молодих лідерів, формування молодої еліти та активної громадянської позиції молоді. У доробку Євроклубу проведення тренінгів, рольових ігор, семінарів, фотовиставок, квестів. У 2011 році Європейський клуб прийнятий членом Мережі Центрів Європейської інформації України. Детальніше про організацію: http://pl.ukrcei.org/
Розділ: Новини Переглядів: 612 | Розміщено: 5 червня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :