Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Презентація проекту «Моя незалежність у Європейському містечку»

Презентація проекту «Моя незалежність у Європейському містечку»
img_0130_2.jpg (1.19 Mb)11го і 12го червня в Європейському містечку (під Аркою Дружби народів в місті Києві) в інтерактивному форматі відбувалася презентація проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні». Два дні мешканці та гості столиці мали можливість ознайомитися з історіями життя молодих людей, за допомогою інформаційних банерів й брошур «Моя незалежність». Історії, що зібрані під однією обкладинкою, це розповіді молодих людей, життя яких вдалося і не дуже. Проте усі вони по-своєму щасливі. Презентація проекту відбувалася в рамках заходів Мережі центрів європейської інформації України. Громадські діячі з різних куточків України представляли тему: «Ініціатива майбутнього: молодь». Разом із поширенням інформації про можливості для молоді, органічно було піднято питання реалізації молоддю своїх прав. Потрібно відзначити, що люди старшого покоління стандартно переймалися безініціативністю молоді, а молодь намагалася дати відповідь старшим опонентам та висловити свою громадську позицію.
Двадцять ровесників Незалежності з Кам’янця-Подільського, Одеси, Кременчука і Луганщини, що стали героями проекту, розповіли свої життєві історії. Хтось із них вже успішний і самостійний, хтось тільки вчиться відстоювати себе і шукає своє місце під сонцем, когось доля закинула далеко від України, а дехто вже стільки пережив і побачив, що вистарчило б років на сорок. Кожен з них по-різному оцінює можливості реалізації своїх прав у незалежній Україні.
Загалом презентації вже відбулися в Луганську, Вінниці, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях, Кіровограді, Львові, Кременчуці.
Кому не пощастило потрапити на презентацію та отримати бажану збірку життєвих історій, той може ознайомитися з брошурою в електронному варіанті на порталі Мережі центрів європейської інформації http://ukrcei.org/
Довідка:
Брошура видана в рамках проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні», що реалізовується благодійною організацією «Центр освітніх ініціатив» зі Львова.

Історії про героїв підготували п’ять груп, що представляють:
• Громадську організацію «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» (Полтавська область),
• Луганську спеціалізовану школу № 11,
• Одеський національний університет ім.І.Мечникова та Центр дитячої і юнацької творчості,
• Раду школярів міста Кам’янця-Подільського «Нова генерація лідерів» (Хмельницька область),
• Чмирівський навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія» (Луганська область).

Допомогу в організації презентацій надає Мережа центрів європейської інформації України.
Розділ: Новини Переглядів: 637 | Розміщено: 13 червня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :