Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Незвичайні особистості в історії Кременчука мовою туристичного путівника

Незвичайні особистості в історії Кременчука мовою туристичного путівника
6 червня 2012 року о 14-00 годині у Кременчуцькому краєзнавчому музеї відбулася презентація нового туристичного буклету та дидактичної настільної гри, створених на основі біографій видатних особистостей пов’язаних з містом. img_0061_1.jpg (180.24 Kb)
Гра та буклет завершують проект «Кроками світових геніїв – унікальний туристичний маршрут Кременчуком», що реалізується ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Дев’ять місяців тривав «кастинг» особистостей, що увійдуть до туристичного буклету та унікальної екскурсії, й прикрасять своїми портретами настільну гру. Нарешті відбулася публічна презентація цих продуктів. Організатори розповіли про особистостей, що ввійшли на сторінки буклету, про можливості користування, про те, як відбувався процес створення нового путівника Кременчуком та про можливості розвитку та подальшої популяризації маршруту та історії міста серед його мешканців. Невимушена атмосфера сприяла неформальному спілкуванню організаторів, гостів, партнерів та представників ЗМІ. Останні, до речі, найбільше цікавилися механізмами настільної гри та можливостями її користування в школах. Міні-майстерню гри «Кроками світових геніїв» провів представник Клубу любителів настільних ігор «Рандом» Андрій Бублик.
Туристичний буклет виготовлено у співпраці з науковцями Кременчуцького краєзнавчого музею та Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Дидактично-розважальну настільну гру «Кроками світових геніїв» видано у співпраці з клубом любителів настільних ігор «Рандом».
6 червня гру та буклет передано музею, бібліотекам та школам міста. Сподіваємося, що реалізація проекту сприятиме формуванню позитивного іміджу Кременчука не лише як промислового гіганта, але і як міста самобутніх культурних традицій, де є на що подивитися і про щось цікаве дізнатися.
З електронною версією посібника можна ознайомитися на http://www.slideshare.net/EuroclubOfKremenchuk/ss-13218354
* * *
Метою проекту «Кроками світових геніїв» - унікальний туристичний маршрут Кременчуком», що здійснюється Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння формуванню іміджу Кременчука, як міста європейських коренів, через залучення громадськості до ознайомлення з культурною та історичною спадщиною, пов’язаною з життям та діяльністю особистостей, відомих в Україні та Європі, шляхом розробки нового унікального туристичного маршруту у вигляді настільної гри «Кроками світових геніїв» та туристичного буклету.
Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив.
Детальніше про програму: www.irf..ua
Громадське об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» створено у грудні 2008 року. Метою діяльності організації є поширення знань про Європу та пропагування загальноєвропейських демократичних цінностей у молоді через; ознайомлення з культурою та мовою людей в інших країнах, обмін досвідом; інформування про інтеграційні процеси в Європі, виховання молодих лідерів, формування молодої еліти та активної громадянської позиції молоді. У доробку Євроклубу проведення тренінгів, рольових ігор, семінарів, фотовиставок, квестів. У 2011 році Європейський клуб прийнятий членом Мережі Центрів Європейської інформації України. Детальніше про організацію: http://pl.ukrcei.org/
Розділ: Новини Переглядів: 787 | Розміщено: 6 червня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :