Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Анімація в квадраті. Як це?

Анімація в квадраті. Як це?
Анімація в громаді та анімація як вид кіномистецтва – чи можна їх поєднати в єдиному просторі? «Проще пареной репы» кажуть наші північні сусіди. Саме вони й допомогли нам у поєднанні цих речей, і без того цікавих.
img_2959_1.jpg (145.54 Kb) Найцікавіше, що ідея проекту народилася ще минулого року на контактному семінарі «Слов’янська інтеграція» в Тамбові (Росія). Саме там зібралася команда однодумців з різних міст й країн. Розвиток ідеї продовжився віртуально (Інтернет в поміч). Розробка тренінгу відбувалася як у реаліті-шоу «Тренінг за вечір». Це коли малознайома між собою команда однодумців зводить до спільного знаменника свої уявлення про програму тренінгу.
Міжнародна майстерня «Мультплощадка позитивних змін «АНІМАЦІЯ²» відбулася 2-3 лютого під Дніпропетровськом в с. Орловщина. П’ятеро громадських організацій: Волоський фонд розвитку громади, Новосибірська громадська міська організація «Школа росту», Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб», Фонд громади «Джерело» та Горьківський фонд розвитку громади – об’єднали свої зусилля для того, щоб дати можливість креативним та небайдужим навчитися нових інструментів анімації громади.
img_3005_1.jpg (197.72 Kb)
Молоді люди з різних куточків України отримали знання щодо анімації в громаді та базові навички створення анімаційних фільмів, подумали над локальними та глобальними проблемами, познайомилися з позитивним досвідом інших учасників й обговорили можливості використання анімаційних роликів для «пробудження» громади та привернення уваги до суспільних проблем.
Саме російські колеги пояснили учасникам майстерні як перетворити літературний текст на сценарій і зробити розкадровку та показали особливості різних анімаційних технік. Незважаючи на те, що дивний агрегат – мультстанок – додав ваги валізі новосибірських професіоналів і зацікавив українських прикордонників, він ще й викликав справжній фурор серед українських учасників. Проста конструкція привернула до себе немало уваги й подарувала естетичне задоволення багатьом аніматорам-початківцям.
img_3028_1.jpg (219.77 Kb)
По домівках роз’їжджалися з певною частинкою суму й надією на продовження проекту та наступну зустріч у Кременчуці (або деінде smile)
Тож побачимося!
***
Проект реалізований за фінансової підтримки Товариства Лева в рамках програми малих грантів та програми індивідуальних візитів. Метою Програми є підтримка громадянського суспільства в Україні та Російській Федерації шляхом зміцнення громадських організацій, освітніх ініціатив та місцевого самоврядування, а також покращення обміну досвідом між організаціями з обох сусідніх країн.
Розділ: Новини Переглядів: 631 | Розміщено: 5 лютого 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :