Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » East active, або Гастролі на Сході

East active, або Гастролі на Сході
Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» взяв участь у проведенні Дня Європи 19 травня 2016 р. у м. Покровське (колишній Красноармійськ) Донецької області. Це наші перші гастролі для просування європейських цінностей.
img_0595.jpg (2.91 Mb) Нашу організацію запросив долучитися до цього заходу заступник міського голови м. Красноармійська Юрій Третяк. Вперше громада вийшла відзначати ДЄ у форматі близькому до форматів ЦЄІ України. Наша організація долучилася до організації інтерактивних заходів, вікторин, конкурсів на центральній площі міста у Європейському кварталі, а також взяли участь у 2-х паралельних конференціях присвячених європейським цінностям та соціальному підприємництву.
Основним партнером виступала Красноармійська міська рада, яка була організатором заходу, Представництво ЄС в Україні, Офіс керівника проектів ОБСЄ в Україні.
p60519193307.jpg (1.98 Mb)
В активностях узяло участь близько 5000 учасників Єврокварталу, 18 шкіл та 150 учасників панельних дискусій конференції, які дізналися про формат проведення ДЄ та Мережу ЦЄІ України.
Якісні результати: Практика популяризації європейських цінностей поширилися на Донецький прифтонтовий регіон та райцентри біля м. Красноармійськ. Зросла поінформованість щодо практичного застосування європейських стандартів мобільності та використання можливостей програми Еразмус+ у середовищі молоді (особливо у регіонах) та поширення інформації про доступні українцям освітні та волонтерські програми ЄС.

[videomax][/videomax] https://www.youtube.com/watch?v=CDO-7wV8epY
Розділ: Новини, Головна тема Переглядів: 485 | Розміщено: 25 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :