Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » День народження Євроклубу "Статус", або Презентація конкурсу

День народження Євроклубу "Статус", або Презентація конкурсу
4 листопада 2011 року євроклуб «Статус» Кременчуцької школи № 9 відзначав другу річницю своєї діяльності. Нам хотілося провести з цієї нагоди хороший і корисний захід, тому запрошували на свято всіх своїх друзів. Виявилося, що їх у нас навіть більше, ніж ми вважали досі. Допомогу в організації заходу надали Представництво Євросоюзу в Україні (величезна вдячність за літературу про Євросоюз, книгу-розробку ігрових форм роботи, карти Євросоюзу, сувенірну продукцію), громадські організації міста, що працюють у напрямку євроінтеграції: інформаційно-просвітницький центр „Євроклуб” (координатори проектів Світлана Овчаренко та Діана Пінчук), „Європейський вибір” (директор Кирил Животовський), міське дитяче об’єднання „Армія добра” (координатор Ігор Процько). Величезну підтримку надав нам депутат міської ради Володимир Криворучко, без нього ми просто не змогли би зробити наше свято таким яскравим і гарним та здивувати наших гостей цікавими сюрпризами. Величезна подяка управлінню освіти м. Кременчук і адміністрації школи № 9. У цей день ми побачили, що ми міцна і надійна команда: і керівництво школи, і вчителі, і діти. Можна йти в розвідку!))))))))
У нас було багато гостей – представників євро клубів з Харкова, Дніпродзержинська (Дніпропетровської обл..), Олександрії (Кіровоградської обл..), Охтирки (Сумської обл.), п'яти шкіл з Комсомольська (Полтавської обл..) та шести шкіл Кременчука. На нашому заході було представлено новий проект „Україні для Європи. Європа для України” (регіональний координатор Діана Пінчук) та нова акція, спрямована проти антисемітизму і фашизму („Європейський вибір”), до яких підключаться наші клуби.
Поки діти за допомогою Світлани Овчаренко грали у критерійний покер, який їм дуже сподобався, координатори спілкувалися на тему „Що ми можемо разом?” Вийшло досить цікаво, адже кожен євро клуб проводить велику роботу, а обмінятися досвідом просто не вистачає часу. Нам дуже корисною була інформація з інших регіонів, можливості подальшої спільної роботи. Якщо з євро клубами більш віддалених міст ми зустрічалися у спільних проектів і вже маємо дружні відносини, то найближчі сусіди – клуби з Комсомольська – відкрилися нам тільки зараз. І відразу виникли плани спільних заходів. „Круглий стіл” координаторів – це досить хороша форма роботи. В ході обговорення поділилися досвідом участі в конкурсах „Europanostra” та „Що ти знаєш про Європу? Допоможи Європі дізнатися про себе!”, обговорили можливості участі євроклубівців у громадських акціях на підтримку євро інтеграційного курсу України, визначили можливі форми участі.
Другим етапом відбувся Євроквест, який дав можливість і порухатися дітям, і розширити їх знання про Європу: про особливості країн, національну кухню, європейські столиці, привітання європейськими мовами. Одна зі станцій квесту мала приємний сюрприз – станція „Відпочинок” не навантажувала запитаннями, а за правильне визначення прапору однієї з європейських країн пропонувала печиво і сік учасникам команд.
Європейська ігротека відправилася у гості до всіх євро клубів – учасників свята6 у книжках „Європа-гра” та на дисках електронні пазли „Склади карту Європи”.
На завершення свята ми приймали привітання та подарунки, за які дякуємо нашим гостям. Вони будуть нагадувати нам про друзів та їхні міста.
Було весело і класно. На прощання – фуршетний стіл та іменинні торти. Ми дуже хотіли, щоб усі, хто приїхав до нас, одержали задоволення та корисний досвід.
Дякуємо всім, хто приїхав до нас! До нових зустрічей! Вам сподобалося?
Відгуки у пресі про наш захід можна почитати:
http://vestnik.in.ua/news/1660-prezentacya-konkursu-robt-ukrayina-v-yevrop-yevropa-v-ukrayin-ochima-molod-2011-2012.html
http://rkr.in.ua/1223-yevroklub-status-kremenchuckoyi-shkoli-9-vdznachav-drugu-rchnicyu-svoyeyi-dyalnost.html
http://rkr.in.ua/1176-konkurs-konkurs-tvorchih-ta-poshukovih-robt-ukrayina-v-yevrop-yevropa-v-ukrayin-ochima-molod-2011-2012.html
http://vestnik.in.ua/news/1568-u-kremenchuc-startuye-proyevropeyskiy-konkurs.html

Тетяна Доскач, Євроклуб "Статус"
Розділ: Новини, Конкурс Переглядів: 738 | Розміщено: 17 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :