Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Запрошуємо на тренінг курс "EVS в світі" в Туреччину!

Запрошуємо на тренінг курс "EVS в світі" в Туреччину!
"EVS в світі"- це тренінг курс направлений на особистісний та персональний розвиток EVS волонтерів і візуалізацію навчального процесу в EVS проектах за допомогою молодіжного паспорту (Youthpass)

Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» запрошує учасників з України прийняти участь в тренінговому курсі "EVS в світі", що відбудеться з 15 по 22 березня в м. Діярбакир, Туреччина.evs_in_the_world_.jpg (450.67 Kb)
Організатори хотіли б звернути увагу на розвиток навичок, знань та ставлення до хостингу волонтерів, а також на формальні, інформальні й неформальні навчальні процеси волонтерів і менторів під час EVS проектів. Також організатори хотіли б поговорити з учасниками про важливість сертифікату Youthpass в цих процесах, і зрозуміти, як волонтери можуть використовувати свої компетенції в повсякденному житті.
Протягом курсу учасники зможуть порівняти свої підходи і досвід співпраці з EVS зі своїми колегами з Білорусі, Вірменії, Італії, Мальти, Румунії, Туреччини та Угорщини. Програма курсу та його зміст організовані так, щоб забезпечити максимальну участь групи за допомогою активних та інтерактивних методів.
Хто може взяти участь в навчальному курсі?
- Вік старше 18 років;
- Молодіжні працівники, які безпосередньо працюють з молоддю, мають досвід роботи з EVS проектами в якості менторів, керівників і координаторів EVS проектів;
- Готові взяти участь у всьому курсі навчання;
- Мають організаційну підтримку для подальших заходів в рамках EVS;
- Здатні спілкуватися англійською мовою.
Організатори проекту повністю покривають витрати за проживання, харчування та 70% вартості проїзду. Організаційний внесок 30 євро.

Заповнені анкети слід надсилати на umutyg21@hotmail.com до 1 лютого.

Подробиці в додатку evs_in_the_world.rar та за телефоном: 0501449467 або 0982396518 Альона.
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 555 | Розміщено: 19 січня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :