Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Міжнародний молодіжний обмін «Let’s play together»

Міжнародний молодіжний обмін «Let’s play together»
Розшукуємо 6х учасників (3 хлопців і 3 дівчат) для участі в міжнародному молодіжному обміні "Let’s play together", який відбудеться з 20 по 29 вересня 2013 року в Анкарі, Туреччина. Спортивні (і не дуже) учасники власним прикладом сприятимуть залученню турецьких студентів до активного громадянства та здорового способу життя шляхом включення їх в спортивні ігри просто неба.
afisha.jpg (1.27 Mb) Вимоги для кандидатів:
- 18-25 років;
- Володіння англійською мовою на розмовному рівні;
- Наявність чинного закордонного паспорту;
- Зацікавленість тематикою спортивних занять на відкритому повітрі;
- Готовність приймати участь в підготовці до обміну та популяризації результатів проекту.
- Проведення публічного спортивного заходу у своєму місті на основі отриманого досвіду після повернення в Україну
42 представника молоді з Азербайджану, Греції, Грузії, Молдови, Туреччини та України зберуться в університеті Анкари, щоб поспілкуватися про те, як активна залученість молоді до спорту (чи будь-якої його подоби) допоможе вплинути на якість життя тої ж молоді. Учасники зможуть поділитися власним досвідом того, як спортивні ігри просто неба сприяють становленню людей більш соціальними, здоровими та чуттєвими до навколишнього середовища. Кожен випробує власні сили і можливості (як в індивідуальному, так і в колективному змаганні) в 5 видах спорту на відкритих майданчиках. А студенти університету в Анкарі зможуть долучитися до такого здорового дозвілля чи надихнутися для подальших спортивних звершень.
Організатори проекту повністю покривають витрати за проживання, харчування та 70% вартості проїзду. Організаційний внесок – 15 євро.
Чекаємо ваших анкет (заповнити можна тут https://docs.google.com/forms/d/1p02t39tyMh5SKfWGaEVPJvRgJVCiNNlHPoiVFuqgGyg/viewform) до 20 липня.
***
Молодіжний обмін "Let’s play together", ініційований турецькою організацією Ankara University в партнерстві з Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб», Ecolex Environmental Law Center (Азейбарджан), Ellinikos Organismos Perivalontos (Греція), International Youth Association “Quant” (Грузія), “MilleniuM” Training and Development Institute (Молдова), відбудеться за підтримки Європейської комісії в рамках програми ЄС «Молодь в дії».
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 930 | Розміщено: 5 липня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :