Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Мережа Центрів європейської інформації України оголошує конкурс локальних ініціатив з просування європейських цінностей

Мережа Центрів європейської інформації України оголошує конкурс локальних ініціатив з просування європейських цінностей
До 7 березня 2014 року триватиме прийом заявок від громадських організацій та ініціативних груп на конкурс ініціатив з просування європейських цінностей у локальних громадах. Найкращі проекти отримають мікрофінансування. Мета конкурсу: Привернення уваги широкої громадськості до європейських цінностей та стандартів шляхом формування та посилення регіонального партнерства, залучення до діалогу про європейські цінності партнерів Мережі ЦЄІ України у районних центрах та малих містах, а також відомих експертів, вчених, режисерів, письменників.
Завдання
• Підвищити рівень свідомого розуміння громадянами європейських цінностей верховенства права, прав людини, прав меншин, людської гідності, рівності, свободи та демократії.
• Підвищити ефективність відзначення ДЄ в Україні через залучення широкого кола партнерів у райцентрах регіонів, які відзначають ДЄ, з використанням прикладів – реальних історій, представлених у методиці Форум-театру, громадських діалогів, документального кіно, аби спонукати людей до "переживання" цінностей, пов'язаних з ними почуттів та емоцій.
• Розробити та втілити якісний інформаційний супровід відзначення ДЄ.
• Залучити до діалогу про цінності експертів, учених, режисерів, письменників.
Учасники конкурсу: На конкурс можуть подаватися українські громадські організації, ініціативні групи, навчальні заклади, які готові до співпраці з мережею ЦЄІ та готові систематично з березня до травня 2014 р. проводити заходи у своїх громадах на тему європейських цінностей.
Заходи, які можуть бути підтримані в першу чергу (перелік не є вичерпним):
- Вуличні університети
- Громадянські діалоги та діяльність з порозуміння у суспільстві
- Організація публічних дискусій за методикою форум-театрів
- Показ документальних фільмів з прав людини
- Організація та проведення веб-конференцій та зустрічей з експертами
- Інноваційні форми заходів в регіонах, які відповідатимуть меті конкурсу
Критерії відбору:
- Відповідність меті конкурсу,
- Партнерство та співпраця з Мережею ЦЄІ, використання підходів та методик Мережі
- Врахування пріоритетів конкурсу,
- Обґрунтування необхідності проведення заходів.
- Можливість проведення ініціатив незалежно від фінансування
Максимальний розмір гранту становить 1500 грн., проте більшість грантів становитиме до 1000 грн.
Діяльність за ініціативами повинна бути систематичною і регулярною, передбачати інформаційний супровід, висвітлення у ЗМІ та у соцмережах. Кампанія має починатися у березні, а закінчуватися – не пізніше червня 2014 р.
Кінцевий термін подання заявок – 7 березня. Заповнену аплікаційну форму просимо надіслати до 12-00 години 7 березня 2014 року на адресу euroclub.kremen@gmail.com. Скачати аплікаційну форму можна тут de_zayavkamicrogrant.doc, а тут ogoloshennya_pro_mikrogranti.doc інформацію про конкурс
Результати конкурсу буде оголошено 11 березня.
Контакти:
Олег Овчаренко (0672768826),
Євгенія Олійник (0509091345)
*******
Організатором заходу виступає Центр європейської інформації у Полтавській області та громадська організація Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Партнерами проекту виступають Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
Розділ: Новини, Анонси, Конкурс Переглядів: 1021 | Розміщено: 12 лютого 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :