Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Мережа Центрів європейської інформації України оголошує конкурс локальних ініціатив з просування європейських цінностей
До 7 березня 2014 року триватиме прийом заявок від громадських організацій та ініціативних груп на конкурс ініціатив з просування європейських цінностей у локальних громадах. Найкращі проекти отримають мікрофінансування.
 (Голосів: 0)
Коментарі
«Досить читати любовні романи, більше цікавтесь письменницькою діяльністю українського народу»
Що робити, коли все відбувається не так, як ти планував? Коли замість мультимедійної презентації – кольоровий папір та ручка. Коли в еру новітніх технологій свою пошукову працю доводиться захищати десятком слів – коротко і доступно опонентам. Вчені стверджують, що в екстремальних умовах розум людини починає працювати швидше і найчастіше знаходить нові креативні виходи з ситуації. Саме такі «екстремальні» умови були штучно створені на захисті творчих та пошукових робіт конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні:очима молоді 2011-2012» в Кременчуці.

 (Голосів: 0)
Коментарі
День народження Євроклубу "Статус", або Презентація конкурсу
4 листопада 2011 року євроклуб «Статус» Кременчуцької школи № 9 відзначав другу річницю своєї діяльності. Нам хотілося провести з цієї нагоди хороший і корисний захід, тому запрошували на свято всіх своїх друзів. Виявилося, що їх у нас навіть більше, ніж ми вважали досі.
 (Голосів: 0)
Коментарі
Увага! Конкурс робіт "Україна в Європі, Європа в Україні"
ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр "Європейський Клуб" виступає координатором конкурсу творчих та пошукових робіт "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді-2011-2012" в місті Кременчук та Полтавській області.
 (Голосів: 1)
Коментарі
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :