Центр європейської інформації у Полтавській області

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » День Європи у Кременчуці відбудеться у форматі «Я поділяю європейські цінності»

День Європи у Кременчуці відбудеться у форматі «Я поділяю європейські цінності»
21 травня 2011 року в Кременчуці відбудеться урочисте святкування Дня Європи за підтримки Мережі Центрів європейської інформації України та Міжнародного Фонду «Відродження». Зміст святкування був запланований під час методичного тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 “Я поділяю європейські цінності” для Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій. Центральна ідея святкування зосередиться на європейських цінностях, до яких належать повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, у тому числі до меншин, та вільний ринок. Для посилення інформаційної присутності Мережі була розроблена символіка та виготовлена спеціальна іміджева продукція для надання кампанії більшої видовищності.
Головним елементом святкування стане проведення Європейського кварталу: усі заходи відбуватимуться, починатимуться або завершуватимуться в його межах. Європейський квартал, що працюватиме 21 травня з 14:00 до 19:00, буде розміщено на Площі Незалежності м. Кременчука. З 13:00 до 14:00 відбудеться побудова кварталу, з 19:00 – згортання.
Пунктами європейського кварталу, за які відповідає наша організація, стануть:
• Палатка про ЄС, де будуть проводитися інтерактивні презентації, конкурси та вікторини, підготовлені шкільними європейськими клубами та ММО «Армія добра».
• Експрес-школа європейських мов, де всі охочі матимуть можливість отримати елементарні знання поширених європейських мов, прийняти участь у мовних іграх та конкурсах (Проводить мовна школа «Лінгва»).
• Освітня палатка “Хочеш здобути освіту у Європі? Запитай у нас!” передбачатиме інтерактивну презентацію освітніх можливостей у Європі, спілкування з волонтером програми «Молодь в дії», учасниками освітніх програм і стажувань.
• Інтерактивний майданчик (форум-театр та інтерактивні вправи/ігри) і полотно “ Я поділяю європейські цінності”, де в неформальному вигляді буде обговоритися проблема європейських цінностей. Також будуть представлені театральні постановки історико-реконструкторських клубів міста.
• Конкурс фотографій та малюнків «Формат: європейські цінності» передбачатиме народне голосування, підведення підсумків конкурсів та нагородження переможців.
• Пункт «Фішка міста», де будуть представлені історичні постаті, якими може гордитися Кременчук (Тьомкін, Калачевський та ін.).
• Арт-пункт буде місцем, де на нігтях, руках чи обличчі можна буде намалювати європейські символи.
• Буде організовано Флеш-моб на тему «верховенство права».
Для організованих груп буде запропоновано екскурсію кварталом.
Кампанія підтримана Європейською програмою Міжнародного фонду «Відродження», завдяки якому видані інформаційні матеріали, надані призи учасникам конкурсів, забезпечено присутність міст-учасників кампанії у інформаційному просторі України. Інформаційним партнером кампанії виступає Представництво Європейського Союзу в Україні, яке надало літературу та іміджеву продукцію для проведення заходів у рамках Європейського кварталу.
Розділ: Анонси Переглядів: 1775 | Розміщено: 12 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації у Полтавській області
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :